ONS

ONS FYSIOTHERAPEUTEN TEAM

Bertgrashof@versgras.com

BIG 49050207404

fysiotherapeut en manueel therapeut

Sinds 2012 met Ivo Versteegen gestart met de Maatschap voor Fysio- en Manuele therapie VersGras

Mariekehilhorst@versgras.com

BIG 29041660304

fysiotherapeut en (kinder)bekkenfysiotherapeut

sinds mei 2014 werkzaam

Ivoversteegen@versgras.com

BIG 69035325604

fysiotherapeut en manueel therapeut

In 2012 ben ik samen met Bert Grashof de maatschap VersGras gestart

liavanloenen@versgras.com

BIG 39918156804

fysiotherapeut en sportfysiotherapeut

Sinds 2020 ben ik werkzaam in de praktijk als sportfysiotherapeut bij VersGras

secretariaat@versgras.com

Front office medewerker

Sinds september 2012 werkzaam bij VersGras.

Carleendrostenborg@versgras.com

BIG 09916463604

fysiotherapeut en sportfysiotherapeut

Sinds 2019 werkzaam bij VersGras.

Eefjeengelen@versgras.com

BIG 89909962604

Bekkenfysiotherapeut en consulent seksuele gezondheid (NVVS in registratie)

Sind 2016 werkzaam bij VersGras

Elleszents@versgras.com

BIG 39063787204

Fysiotherapeut en bekkenfysiotherapeut

Sinds 2019 werkzaam bij Versgras

Floriseskes@versgras.com

BIG 09924874104

Algemeen fysiotherapeut

Sinds 2022 werkzaam bij VersGras

info@versgras.com

Interieur verzorgster locatie Groenlo

Sinds 2019 werkzaam op onze locatie Groenlo

Pamwieggers@versgras.com

BIG 49927214804

fysiotherapeut en manueel therapeut i.o.

Sinds 2020 ben ik werzkaam bij fysiotherapie VersGras

Fennekenieuwenhuis@versgras.com

BIG 49918686404

Fysiotherapeut en psychosomatisch fysiotherapeut i.o.

Sinds 2017 werkzaam bij praktijk VersGras

Ivoscharenborg@versgras.com

BIG 49050494204

Fysiotherapeut en (kinder)manueeltherapeut

Vanaf januari 2017 werkzaam bij VersGras

Hanswiggers@versgras.com

 

BIG 39912442404

fysiotherapeut en manueel therapeut

Sinds 2021 werkzaam bij fysiotherapie praktijk VersGras

ONS NETWERK

Binnen ons netwerk hebben we intensief contact en afstemming met verschillende zorgverleners. Op die manier hopen we u de beste en meest complete behandeling te kunnen bieden.

Ons aandeel

Het schouderspreekuur

Op de maandagmiddag in de oneven weken vindt het schouderspreekuur plaats. Een van onze collega fysiotherapeuten is hierbij aanwezig. Op het spreekuur worden schouderklachten beoordeeld door de orthopeed en de fysiotherapeut naar aanleiding van een Röntgenfoto, echo en lichamelijk onderzoek. Door dit combinatie spreekuur is er sprake van een snelle diagnostiek en een passend behandelplan. Voor dit spreekuur is een verwijzing van uw huisarts nodig. Voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met de centrale receptie van het SKB 0543 54 44 44

Het bekkenbodem spreekuur

Dit spreekuur kan bezocht worden na een verwijzing van de huisarts in verband met urine incontinentie en/of een verzakking. Tijdens het spreekuur wordt u gezien door de gynaecoloog, uroloog, continentieverpleegkundige en de bekkenfysiotherapeut. Deze samenwerking is hier in de regio uniek. Het heeft als voordeel dat patiënten nog beter en sneller worden gediagnosticeerd en behandeld. Voor een afspraak kunt u bellen naar de centrale receptie van het SKB 0543 54 44 44, of de website van SKB

PIPO poli

Op maandag en donderdag zijn onze bekkenfysiotherapeuten betrokken bij de PIPO poli. Dit is de poli voor kinderen met plas- en poepproblemen. Op de ochtend of middag worden de kinderen onderzocht/ behandeld door de kinderarts, orthopedagoog, urotherapeut en bekkenfysiotherapeut.
Voor deze poli is een verwijzing van de huisarts nodig.
Voor een afspraak kunt u bellen naar de centrale receptie van het SKB 0543 54 44 44, of de website van SKB

Alles om ons te bereiken

Onze adres gegevens, telefoonnummers en e-mail adressen staan hier vernoemd. U kunt ook altijd direct mailen naar uw behandelaar. Het mailadres van onze collega’s is voornaamachternaam@versgras.com